Kā veikt rezervāciju

KĀ VEIKT REZERVĀCIJU

 • Pirmais solis
  Izvēlies vienvirziena vai divvirziena biļeti un galamērķi. Izvēlies ceļojuma datumu. Pievieno pasažieru skaitu un atlaides pasažieriem, ja tādas ir paredzētas. Ja nepieciešams, izvēlies transportlīdzekļa veidu un ievadi vajadzīgo informāciju. Pēc izvēlētajiem meklēšanas kritērijiem, nospied “Meklēt biļetes”. Pamatojoties uz izvēlētajiem meklēšanas kritērijiem, tiks atlasīti pieejamie ceļojumi un sarindoti pēc prāmja atiešanas datuma. Katrā rindiņā būs redzama kopējā cena, kuru veidos izvēlētie meklēšanas kritēriji (cenu piedāvājumā ir iekļautas visas atlaides, kas tiek piemērotas braucam un izvēlētajam transportlīdzeklim). Izvēlies vēlamo ceļojumu. Ja tas ir divvirziena ceļojums, tad izbraukšanu un atgriešanos nodrošina dažādas prāmju kompānijas. Parasti prāmju kompānijas piedāvā atlaides divvirzienu braucienam. Lietotāji saņem paziņojumu par piedāvājumiem. Spied “Nākamais solis”.
 • Otrais solis
  Šajā logā rezervācijai var pievienot papildu pakalpojumus. Pievienojot papildu pakalpojumus, tiek pārbaudīta piedāvājumu pieejamība. Ja tiek atrasts atbilstošs brauciens, tas tiek piedāvāts lietotājam. Piedāvājumā būs redzamas arī atlaides, ja tādas ir paredzētas. Nospied “Nākamais solis”.
 • Trešais solis
  Ievadi tās personas datus, kas veic rezervāciju. Tas ir nepieciešams, lai prāmja kompānija varētu sniegt svarīgu informāciju par atiešanas laiku vai brauciena atcelšanu. Ievadi pasažieru datus. Nospied “Nākamais solis”.
 • Ceturtais solis
  Ekrānā būs redzams rezervācijas pārskats. Pārbaudi, vai ievadītie dati ir pareizi, un izlasi informāciju par prāmja atiešanu. Apstiprini, ja viss ir pareizi. Izvēlies internetbanku, kuru izmantosi. Ja vēlies saņemt rēķinu, iezīmē attiecīgo lauciņu “Es vēlos saņemt rēķinu” un ievadi nepieciešamo informāciju. Nospied “Maksāt”. Internetā pārlūkā atvērsies izvēlētā internetbanka, kurā būs redzams rēķins. Pēc rēķina samaksāšanas nospied “Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja”. Pēc tam personai, kas veica rezervāciju, tiks nosūtīts e-pasts un īsziņa ar rezervācijas apstiprinājumu.

Lai jauks ceļojums!